Služby

Osobní trénink

Trénink ve fitness centru je samozřejmě naprostou nezbytností pro dosažení Vašich cílů. Mnoho cvičenců však trénuje s nesprávnou technikou, nevhodně zvolenými cviky nebo případně chybnou zátěží. Díky těmto chybám jim trénink jednak něpřináší zdaleka takové výsledky, jaké by mohl, ale také riskují zranění. Díky tréninku se mnou se těmto chybám vyvarujete a budete se tak brzy moci těšit z lepší postavy, celkové fyzické kondice a v neposlední řadě také psychické pohody. Díky skutečně individuálnímu přístupu ke každému člověku je trénink se mnou vhodný i pro naprosté začátečníky bez jakýchkoliv zkušeností a fyzičky. 

Kdy je vhodné trénovat s osobním fitness trenérem?

Výživový plán

Rádi byste se stravovali lépe, ale ztrácíte se v záplavě různých diet a doporučení? Již jste se o změnu svých stravovacích návyků pokusili, ale nepřineslo to kýžený výsledek? Máte pocit, že zdravé jídlo nemůže být zároveň chutné, anebo že si jej nemůžete finančně dovolit? Rád Vás přesvědčím, že nic z toho nemusí být pravda. Mnou sestavené výživové plány jsou koncipovány tak, abyste jejich dodržením tělu dodali veškeré potřebné živiny s ohledem na Váš aktuální stav a zvolené cíle. Vždy také dbám na to, aby bylo možné podle výživového plánu bez problémů postupovat v podmínkách každodenního života a nestal se z něj tak v praxi jen obtížně splnitelný ideál. Ať už je Vaším cílem zhubnout pár kilo, nebo naopak vybudovat impozantní, svalnatou postavu, správné stravování je základem, bez kterého se neobejdete... 

Tréninkový plán

Jistě se shodneme, že budovat postavu, která bude rozvinuta v harmonický celek jak po stránce estetické, tak i funkční, není možné na základě jakéhosi souboru náhodně zvolených cviků. Mnou připravené tréninkové plány vycházejí z osvědčených principů a jsou navrženy nejen tak, abyste v co nejkratším čase dosáhli své vysněné postavy, ale také tak, aby Vás trénink bavil, těšili jste se na něj a nikdy se z něj tak nestala nudná činnost, do které se musíte přemlouvat.