O mně

Jmenuji se Petr Šikýř a s formováním postavy, zvyšování fyzické kondice a vším, co s tím souvisí se zabývám již téměř 20 let. Za tu dobu jsem prošel mnoha jak silovými a objemovými částmi tréninku, tak i těmi, které byly zaměřeny na redukci váhy a vyrýsování postavy.

Ač se dnes, myslím, mohu nazvat zkušeným cvičencem a jsem držitelem oficálních osvědčení z kurzů akreditovaných Ministerstvem mládeže, školství a tělovýchovy, tak jsem nikdy nezapoměl na své začátky. Pochopitelně jsem se ani já v počátcích nebyl schopen vyvarovat mnoha chyb, a to často v důsledku poslouchání různých „zaručených rad” z internetu, a tak byly moje prvotní kroky jen velmi pozvolné. Dodnes se divím, že jsem se tehdy nezranil a ještě víc, že mě i přes počátneční mizivé výsledky neopustil elán, který Vám dnes mohu předat.

V důsledku těchto mých zkušeností si uvědomuji, jak je důležité, zejména v začátcích, mít k dispozici zkušeného parťáka, který Vám řekne, co, jak a kdy dělat a který Vám bude oporou ve chvílích, kdy možná budete mít chuť se na celé cvičení vykašlat a dál pohodlně nabírat zbytečná kila na svém oblíbeném gauči. Nemusíte mít ale strach, nikdy Vás v tom nenechám samotné a budu se spolu s Vámi radovat z výsledků, kterých společně dosáhneme... 

Fitness Trenér Petr Šikýř
Individuální
přístup

V dnešní době slova o individuálním přístupu možná zní jako klišé. Já jsem však naprosto přesvědčen, že každý člověk je originál, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce a každý má, samozřejmě, úplně jiné časové a finanční možnosti. Ať už si budete chtít společně zacvičit, požádáte o sestavení tréninkového plánu, nebo budete mít zájem o výživový plán, vždy k Vám budu přistupovat individuálně a s ohledem na Vaše možnosti. Veškerou svou činnost se snažím koncipovat tak, aby nejen vedla k Vašemu cíli, ale také, aby Vás bavila, nebyla finančně nedosažitelná a samozřejmě, aby nadmíru neukrajovala z času, který chcete věnovat své rodině, práci, nebo ostatním koníčkům.

 

Osvědčené
know-how

Jak jsem již nastínil - největších chyb jsem ve svých fitness začátcích dopouštěl v důsledku praktikování různých „zaručených postupů”, které mi poskytli „zkušenější” cvičenci, nebo které byly volně k dohledání na internetu, kde ale, bohužel, může publikovat naprosto kdokoliv a to bez ohledu na jeho skutečné znalosti a zkušenosti. Díky svým vlastním zážitkům z tohoto období vím, jak moc by mi tehdy pomohlo a kolik času, peněz a problémů ušetřilo, kdybych se mohl obrátit na někoho, kdo skutečně ví co a jak, tedy na někoho, kdo již má své know-how

Dnes mám své mnoha lety osvědčené know-how, které Vám rád předám a Vy tak již, na své cestě k vytoužené postavě, nebudete ztrácet drahocený čas hledáním správného směru v labyrintu různých mýtů a polopravd.

Přátelské
jednání

Jste rozhodnuti změnit svou postavu, ale stále se bojíte udělat ten první krok a přijít do fitness centra, protože máte obavy, že je to místo plné lidí s dokonalou postavou, kteří by se Vám okamžitě vysmáli, jakmile byste vkročili do tělocvičny? Můžete být naprosto klidní. Nic není vzdálenějšího od pravdy než tento názor. Trénuji v menším, avšak dobře vybaveném fitness centru s rodinnou atmosférou, a tak Vám mohu garantovat, že se Vám bude cvičit skutečně komfortně. Tím, kdo proto bude z tréninku odcházet s úsměvem na tváři, tak budete Vy a doufám, že Vaší dobré náladě pomohu i já svým nejen profesionálním, ale zároveň i lidským, přátelským a naprosto pohodovým přístupem.

 

Certifikáty, osvědčení

Certifikáty, osvědčení v plné velikosti